ERJ-U3RD1580V
MFR.Part #
ERJ-U3RD1580V
JLCPCB Part #
C4038838
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS