ERJU3RD1501V
MFR.Part #
ERJU3RD1501V
JLCPCB Part #
C543846
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS