ERJU3RD1302V
MFR.Part #
ERJU3RD1302V
JLCPCB Part #
C543863
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS