ERJU3RD1300V
MFR.Part #
ERJU3RD1300V
JLCPCB Part #
C543827
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS