ERJU3RD1201V
MFR.Part #
ERJU3RD1201V
JLCPCB Part #
C543844
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS