ERJ-U3RD1072V
MFR.Part #
ERJ-U3RD1072V
JLCPCB Part #
C1882259
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS