ERJ-U3RD1052V
MFR.Part #
ERJ-U3RD1052V
JLCPCB Part #
C1882218
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS