ERJ-U3RD1051V
MFR.Part #
ERJ-U3RD1051V
JLCPCB Part #
C4143307
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS