ERJU3RD1000V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJU3RD1000V
JLCPCB Part #
C491168
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS