ERJU2RD9101X
MFR.Part #
ERJU2RD9101X
JLCPCB Part #
C543806
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS