ERJ-U2RD9092X
MFR.Part #
ERJ-U2RD9092X
JLCPCB Part #
C1882020
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS