ERJ-U2RD8870X
MFR.Part #
ERJ-U2RD8870X
JLCPCB Part #
C1881936
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS