ERJU2RD8202X
MFR.Part #
ERJU2RD8202X
JLCPCB Part #
C543823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS