ERJ-U2RD8060X
MFR.Part #
ERJ-U2RD8060X
JLCPCB Part #
C4131477
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS