ERJ-U2RD7872X
MFR.Part #
ERJ-U2RD7872X
JLCPCB Part #
C4282735
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS