ERJ-U2RD7871X
MFR.Part #
ERJ-U2RD7871X
JLCPCB Part #
C1882077
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS