ERJU2RD6801X
MFR.Part #
ERJU2RD6801X
JLCPCB Part #
C543804
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS