ERJ-U2RD6192X
MFR.Part #
ERJ-U2RD6192X
JLCPCB Part #
C1882043
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS