ERJ-U2RD5762X
MFR.Part #
ERJ-U2RD5762X
JLCPCB Part #
C3980551
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS