ERJ-U2RD5600X
MFR.Part #
ERJ-U2RD5600X
JLCPCB Part #
C3990797
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS