ERJ-U2RD4751X
MFR.Part #
ERJ-U2RD4751X
JLCPCB Part #
C1882082
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS