ERJU2RD4301X
MFR.Part #
ERJU2RD4301X
JLCPCB Part #
C543801
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS