ERJ-U2RD4220X
MFR.Part #
ERJ-U2RD4220X
JLCPCB Part #
C1882076
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS