ERJ-U2RD3922X
MFR.Part #
ERJ-U2RD3922X
JLCPCB Part #
C1881953
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS