ERJU2RD3602X
MFR.Part #
ERJU2RD3602X
JLCPCB Part #
C543817
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS