ERJ-U2RD3572X
MFR.Part #
ERJ-U2RD3572X
JLCPCB Part #
C1881982
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS