ERJU2RD3001X
MFR.Part #
ERJU2RD3001X
JLCPCB Part #
C543798
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS