ERJ-U2RD2872X
MFR.Part #
ERJ-U2RD2872X
JLCPCB Part #
C4175172
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS