ERJ-U2RD2492X
MFR.Part #
ERJ-U2RD2492X
JLCPCB Part #
C1881998
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS