ERJ-U2RD2491X
MFR.Part #
ERJ-U2RD2491X
JLCPCB Part #
C1881950
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS