ERJU2RD2401X
MFR.Part #
ERJU2RD2401X
JLCPCB Part #
C543796
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS