ERJ-U2RD2320X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U2RD2320X
JLCPCB Part #
C1882040
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS