ERJ-U2RD1961X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1961X
JLCPCB Part #
C1882090
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 100V 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS