ERJ-U2RD1651X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1651X
JLCPCB Part #
C1881976
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100V 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS