ERJ-U2RD1622X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1622X
JLCPCB Part #
C4248886
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS