ERJ-U2RD1540X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1540X
JLCPCB Part #
C4288143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS