ERJ-U2RD1402X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1402X
JLCPCB Part #
C1881969
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS