ERJ-U2RD1370X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1370X
JLCPCB Part #
C4110749
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS