ERJU2RD1301X
MFR.Part #
ERJU2RD1301X
JLCPCB Part #
C543791
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100V 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS