ERJU2RD1202X
MFR.Part #
ERJU2RD1202X
JLCPCB Part #
C543808
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS