ERJ-U2RD1181X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1181X
JLCPCB Part #
C4141648
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS