ERJU2RD1000X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJU2RD1000X
JLCPCB Part #
C491157
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 100Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS