ERJ-U1TJ911U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ911U
JLCPCB Part #
C1014592
Description
-55℃~+155℃ 1W 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS