ERJ-U1TJ824U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ824U
JLCPCB Part #
C3969421
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS