ERJ-U1TJ823U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ823U
JLCPCB Part #
C1014602
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS