ERJ-U1TJ751U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ751U
JLCPCB Part #
C3915704
Description
-55℃~+155℃ 1W 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS