ERJ-U1TJ622U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ622U
JLCPCB Part #
C4208299
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS