ERJ-U1TJ471U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ471U
JLCPCB Part #
C4157215
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS