ERJ-U1TJ435U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ435U
JLCPCB Part #
C4267909
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 4.3MΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS