ERJ-U1TJ434U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ434U
JLCPCB Part #
C1014542
Description
-55℃~+155℃ 1W 430kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS